Pirkšanas nosacījumi

 

1. Tā kā SIA „AD Promo” piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. SIA “AD Promo” visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli (PVN) 21% apmērā. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

3. Interneta veikalā izvietotajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Norādītā preces cena ir spēkā pasūtījuma izdarīšanas brīdī.

4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu.

5. Pasūtot preci variet izņemt paši mūsu norādītajā adresē, izņemt preci kādā no norādītajiem pakomātiem vai arī mēs preci piegādājam ar kurjera firmas starpniecību. Tā piegādā pasūtīto preci klienta norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots indivuduāli ar katru klientu.

6. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

7. Ja esat pārdomājis un nolēmis atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

8. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. “Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).

9. Piekrītot šiem noteikumiem, jūs piekrītat, ka SIA „AD Promo” veic iesniegto datu apstrādi. Iesniegtie dati ir nepieciešami, lai mēs varētu veikt preču piegādi, izrakstīt preču pavadzīmi, noformēt pirkuma dokumentus. Datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.